БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 12 Червня 2020

«Владу в країні перетворили на посміховисько». Богдан звернувся до Зеленського та заявив, що ним маніпулюють

КЛОУНАДА /


Екскерівник Офісу президента Андрій Богдан звернувся до президента Володимира Зеленського та заявив, що глава держави проміняв «мрії про країну щасливих людей» на «теплу ванну для себе».


Про це він написав у Facebook.

«Мені щиро жаль, що наші мрії про країну щасливих людей, де немає корупції, Ви проміняли на теплу ванну для себе і дешеві забаганки непрофесійних та самозакоханих людей, які Вами маніпулюють», - написав Богдан.

За словами ексглави Офісу президента, він «йшов не за посадами, а за реалізацією мрії».

«І я багато зробив за пів року - ми з Вами та командою сконцентрували демократичним шляхом абсолютну владу у країні, яку Ви за чотири місяці перетворили у посміховисько», - сказав він.

Богдан додав, що він «носій знань дуже чутливих» і для Зеленського, і для країни, але він залишиться «порядною людиною».

«Щодо позбавлення мене влади - так я Вам вдячний, тому що моє ім’я не буде мати відношення до хаосу, в який Ви кидаєте країну», - сказав він.

Богдан заявив, що правила ділової етики не дозволяють порядним людям коментувати період спільної діяльності.
 

«Правила ділової етики не дозволяють порядним людям коментувати період спільної діяльності, навіть у випадку коли ці люди розійшлись. Звичайно, це правило в Україні досить часто порушується і я, як адвокат, в тому числі і Ваш, можу розповісти і розповідав Вам сотні історій чим це закінчувалось (Ніколи нічого хорошого)», - написав він.


Нагадаємо, що в своєму інтерв'ю президент України Володимир Зеленський заявив, що ексглава його Офісу Андрій Богдан не бачив, «як влада його з'їдає, точно з'їсть, і закінчиться все дуже погано».

Також президент додав, що зараз взагалі не спілкується з Богданом.