БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЗДОРОВ'Я   >>> 3 Червня 2020

Медики Чернівців, які були інфіковані Covid-19, отримають грошову допомогу

ГРОШІ Є /


Проект рішення про зміни до міської програми «Захист», яким пропонується надати грошову допомогу медикам, у яких підтверджено захворювання на COVID-19, вніс на розгляд міської ради департамент праці та соціального захисту населення за дорученням міського голови Олексія Каспрука. Проект планують розглянути 4 червня на черговому засіданні міської ради, - інформує пресцентр Ратуші.

 

Грошову допомогу пропонують надавати медикам та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, розташованих на території міста Чернівців, у яких підтверджено захворювання на COVID-19, що інфіковані під час виконання своїх професійних обов’язків. Допомога надається особам незалежно від місця реєстрації їх проживання.

Виплачувати матеріальну допомогу пропонують у наступних розмірах:

- 20,0 тис. грн. – у разі важкого перебігу захворювання;
- 8,0 тис. грн. – у разі середньої важкості перебігу захворювання;
- 6,0 тис. грн. – у разі легкого перебігу захворювання;
- 2,0 тис. грн. - у разі безсимптомного перебігу захворювання.

Списки на отримання зазначеної матеріальної допомоги формуватиме управління забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони здоров’я міської ради, затверджуватиме – виконавчий комітет, виплачуватиме допомогу – департамент праці та соціального захисту населення.

На виплату такої допомоги до кінця цього року, у разі прийняття рішення міською радою, планується спрямувати два мільйона гривень.

Довідково. Станом на 2 червня у Чернівцях 75 медичних працівників міських закладів охорони здоров’я отримували лікування з приводу COVID-19, у 50 медиків був легкий, у 11 – був середньої важкості перебіг хвороби , у 5- безсимптомний.