БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 2 Червня 2020

Понад мільйон гривень готівкою та десятки тисяч доларів: голова Чернівецької облдержадміністрації Осачук оприлюднив декларацію

ЧИНОВНИКИ ПІД ЛУПОЮ /


Голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук подав декларацію за 2019 рік. На цій посаді він заробив 22 тисячі гривень. Водночас на банківському рахунку зберігає понад 50 тисяч доларів, готівкою має більше мільйона гривень.


Про це йдеться в декларації, опублікованій на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

На банківському рахунку Сергій Осачук зберігає понад 50 тисяч доларів та понад 200 тисяч гривень, готівкою – 22 тисячі доларів та понад один мільйон гривень.

У 2019 році Сергій Осачук заробив понад чотири тисячі гривень від підприємницької діяльності, майже 700 тисяч гривень – від відчуження цінних паперів та корпоративних прав, 22 тисячі – заробітна плата за основним місцем роботи.

Голова облдержадміністрації володіє двома земельними ділянками. Їздить на авто Volkswagen Tiguan 2012 року.

Разом з дружиною Людмилою Осачук володіють спільною квартирою. Ще однією квартирою площею в понад 100 квадратних метри володіє дружина.

Сергій Осачук є керівником громадських організацій: «Карпатсько-Дунайське партнерство», «Об’єднання випускників та друзів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича», «Буковинський медіа-центр» та «Рідне місто», а також одним із співзасновників «Літературного Целанівського центру»

Нагадаємо, Сергій Осачук очолив Чернівецьку облдержадміністрацію 25 листопада минулого року. Кандидатуру Осачука погодили на виїзному засіданні уряду в Маріуполі наприкінці жовтня 2019 року за уряду Олексія Гончарука. Раніше він був почесним консулом Австрії в Чернівцях. Ще раніше – представником фонду "Firtash Foundation". Вважається наближеним до клану Фірташа-Продана.