БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 20 Травня 2020

"Слуга народу" Лерос: Доведу, що Офіс президента на чолі з Єрмаком перетворився на ОЗУ

ЩЕ НЕ ВЕЧІР / 


Народний депутат "Слуги народу" Гео Лерос, що оприлюднив так звані "плівки Єрмака", продовжує звинувачувати главу Офісу президента Андрія Єрмака в корупції. Як передає Цензор.НЕТ, про це Лерос написав у Фейсбуці


Лерос зазначив: "Ми своїми очима бачили корупцію на плівках, а порожньою цю "справу" зробить Баканов, тут не потрібно навіть чекати закінчення розслідування.

Я не знаю, кого саме мав на увазі президент, коли сказав про шантаж, самому тепер цікаво. Я, наприклад, вважаю, що Єрмак займається корупцією і торгує національними інтересами. Та що вже я, це вже зрозуміло кожному, хто здатний подивитися на факти, а не жити конспірологічними теоріями Єрмака про якісь змови.

Я продовжу оперувати фактами і доведу, що ОПУ на чолі з Єрмаком перетворився на ОЗУ. Теж три букви, але сенс вже стає один, як і три букви на які посилають альтернативну думку. Коротше кажучи, тактика зрозуміла, це нова форма добре забутих темників "рука Кремля" або "а то путін нападе!"

Я тепер розумію для чого Єрмак собі взяв Подоляка. Нагадаю, що Льовочкін вже одному президенту радив, але ці поради ведуть точно не на Олімп. І я точно знаю, що повноваження Подоляка не обмежені спамом сторінки президента таблом Єрмака і цензурою в ЗМІ. Скоро покажу на фактах. ЧекайТе!"

Нагадаємо, 29 березня, Гео Лерос виклав кілька відео, на яких брат глави Офісу Президента Денис Єрмак нібито обговорює питання призначення на різні державні посади. Нардеп також повідомив, що звернувся в НАБУ.

Андрій Єрмак звинуватив Лероса в наклепі і пообіцяв подати заяви в СБУ і ДБР.

САП відкрила на підставі відеозаписів кримінальне провадження за фактом можливого скоєння корупційних злочинів під час призначення осіб в органи державної влади.

ДБР відкрило за заявою Андрія Єрмака провадження за 4 статтями: ст. 190 (Шахрайство), стаття 344 (Втручання в діяльність державного діяча), стаття 328 (Розголошення державної таємниці) і стаття 365 (Перевищення влади або службових повноважень).

Адвокат Масі Найєм повідомив, що прокуратура отримала вказівку шукати провадження щодо створення муралів на депутата від "Слуги народу" Гео Лероса, який також є засновником проєкту вуличного мистецтва Art United Us.

Дениса Єрмака, брата глави Офісу президента Андрія Єрмака, 31 березня допитали в Держбюро розслідувань у справі про "записи Лероса".

13 травня стало відомо, що матеріали кримінального провадження щодо відеозаписів з братом глави Офісу президента Андрія Єрмака Денисом Єрмаком передали в Службу безпеки України.