БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 20 Травня 2020

"Я навіть не думав, що у нас такий сильний чернівецький губернатор" - Зеленський на прес-конференції (ВІДЕО)

ОСАЧУК - ВІРНИЙ СЛУГА ЗЕ! /


Президент України Володимир Зеленський вважає голову Чернівецької ОДА Сергія Осачука одним із найкращих губернаторів в Україні.


Про це глава держави повідомив сьогодні на своїй прес-конференції, відповідаючи на запитання щодо кадрових питань у регіонах.

Зокрема, президент, говорячи про голів обласних державних адміністрацій, сказав, що всі висновки щодо їхньої роботи будуть робити "після того, як закінчимо COVID".
 

"Наприклад, я навіть не думав, що в нас такий сильний чернівецький губернатор. Там найскладніша ситуація, ви знаєте, через хворих. Найскладніша ситуація в усьому. А він один з кращих. Тобто, ця інфекція нам показує, які захворювання в нас є у держапараті. І одразу після COVID будуть рішення, рішучі кроки. А зараз це не можна робити. Я не можу зараз звільнити когось з губернаторів, бо боюся, що там завалиться весь процес", – сказав Зеленський.

 

 

Напередодні прес-конференції виник скандал, де багато ЗМІ скаржилися, що Офіс президента через "карантинні заходи" не акредитував їх на прес-конференцію Володимира Зеленського. Серед таких ЗМІ, зокрема, пупулярні загальноукраїнські сайти "Главком" та "Букви".