БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 13 Травня 2020

Керівництво Чернівецької ОДА не бере до уваги пропозиції активістів та не реагує на їхні письмові звернення, - Мельничук

ХТО ТАМ В БУНКЕРІ? / 


Дуже тривожно та не правильно те, що цілком слушні пропозиції громадських активістів, зокрема й по потребі масового тестування священнослужителів на інфікування коронавірусом, як то пропонувалося громадськими активістами ГФ "Буковинська народна комендатура" ще задовго до Великодніх свят, керівництвом Чернівецької ОДА не беруться до уваги та виконання.


Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав заступник голови облради Віталій Мельничук.


Якби ці ініціативи були реалізовані, що було зроблено в кількох громадах у інших областях, зокрема у місті Львів, такої ситуації з значним інфікуванням на території Чернівців та Чернівецької області, найімовірніше би не було, могли би залишитися живими і священники, які через інфікування COVID-19 померли і прихожани, які лікуються, або померли від коронавірусу.

Також дуже важливо не допустити масових інфікувань коронавірусом і в монастирях області... і нещодавні (цієї неділі) похорони священника з міста Герци, який був інфікований коронавірусом та молодого ієромонаха в Банченському монастирі, причини смерті якого на даний момент невідомі, можуть бути також по причині інфікування коронавірусом,.. і є дуже тривожними.

Загалом дуже не добре, що керівництво виконавчої влади області не бере до уваги позитивні ініціативи громадських організацій, зокрема ГФ "Буковинська народна комендатура" та крім того не дає вчасні відповіді на офіційні листи, як то передбачено Законом України "Про звернення громадян". Ще не вистачало, щоб за ці порушення Закону з Чернівецькою ОДА судилися, - додає керівник обласної "Свободи".