БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 12 Травня 2020

Свободівці Буковини запроваджують патріотичну акцію «Героїв України шануємо в громаді і в родині»

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! / 

За ініціативи Чернівецької обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» депутати фракції ВО «Свобода» в Чернівецькій обласній раді звертаються до виконавчої влади області та міста Чернівці, Голів районних рад, рад ОТГ, сільських та селищних рад, освітян, працівників культури, духовенства, активістів громадських організацій, громадсько-політичних об’єднань з 23 травня до 14 червня в громадах Чернівецької області підтримати на місцях запровадження проведення патріотичної акції «Героїв України шануємо в громаді і в родині».


Пропонується в громадах області, від підприємств, організацій та навчальних закладів де проживали, працювали або навчалися наші земляки-буковинці Герої російсько-української війни, що віддали своє життя за Україну за участі депутатів всіх рівнів, керівників громад, представників виконавчої влади, освітян, працівників культури, духовенства, активістів громадських організацій, громадсько-політичних об’єднань з пошаною та підтримкою відвідати родини наших Героїв, знайти можливість щиро і відверто поспілкуватись з їхніми матерями, батьками, дітьми, сестрами та братами, та знайти для них теплі слова підтримки.

Проведення патріотичної акції «Героїв України шануємо в громаді і в родині» планується після зняття частини карантинних обмежень, саме від 23 травня – Дня Героїв до 14 червня – Дня жертв комуністичних репресій на Буковині. В рамках цієї патріотичної акції вітається також проведення різного роду патріотичних заходів за участю представників родин наших земляків-Героїв.

Відкриття патріотичної акції «Героїв України шануємо в громаді і в родині» передбачається 23 травня на Центральній площі міста Чернівці біля стелли Героям-землякам та пам’ятного Дзвону. Більш детально про час проведення акції буде повідомлено пізніше.