БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КРИМІНАЛ   >>> 15 Квiтня 2020

СБУ затримала у Дніпрі ватажків банди, яка причетна до 18 терористичних актів (ФОТО)

РЕАЛЬНА БАНДА / 


У Дніпрі Служба безпеки викрила і блокувала діяльність організованого злочинного угруповання, яке причетне до здійснення терористичних актів у різних регіонах України.


Про це повідомляє пресслужба СБУ.

«За попередньою інформацією, групою керував кримінальний авторитет, раніше неодноразово засуджений мешканець тимчасово окупованої території АР Крим, відомий на прізвисько Арієць. Зловмисники спеціалізувалися на вчиненні особливо тяжких злочинів, у тому числі на замовлення інших осіб. Для цього вони координували свою діяльність з підконтрольними спецслужбам РФ представниками кримінальних кіл Росії. Для планування і погодження злочинних дій ватажки угруповання зустрічалися з російськими кураторами на території Російської Федерації, країн Євросоюзу та Близького Сходу», - йдеться у повідомленні.

За даними слідства органів безпеки, учасники групи причетні до вчинення 18 терористичних актів у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській та Полтавській областях, а саме: мінування та підпалів житлових та комерційних будівель, в яких перебували люди.

Під час обшуків у помешканнях, транспортних засобах та офісних приміщеннях фігурантів співробітники СБУ вилучили 16 одиниць вогнепальної зброї, майже 1700 набоїв, гранати, електронні та паперові носії інформації, у тому числі з відомостями стосовно об’єктів нападів та потерпілих осіб. Також виявлено майже 200 тисяч гривень, понад 20 тисяч американських доларів і 3 тисячі євро, одержаних злочинним шляхом.