БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ   >>> 10 Квiтня 2020

Екс-нардеп Бурбак звертає увагу обласної влади на черговий її "косяк": "Раджу дозволити роботу АЗС для заправки служб екстреної допомоги по одній в кожному районі Чернівецької області"

ЧИ ПОЧУЮТЬ? / 


Екс-нардеп Максим Бурбак звертає увагу обласної влади на Буковині на черговий її "косяк" у боротьбі з поширенням коронавірусу в області та запровадженні надзвичайною протиепідемічною комісією при ОДА нових карантинних умов на найближчі вихідні.

 

"Раджу дозволити роботу АЗС для заправки служб екстреної допомоги по одній в кожному районі Чернівецької області"У цьому документі дуже цікавий пункт №3. Раджу органам влади переглянути його і дозволити роботу АЗС для заправки служб екстреної допомоги по одній в кожному районі Чернівецької області", - йдеть у дописі Максима Бурбака у Фейсбук.

 

"Нагадую, що відстань від Путили та Новодністровська до Чернівець в середньому складає 150 км. Не певен, що буде зручно патрульній поліції, швидким медичним або пожежним автомобілям їхати до обласного центру на заправку і повертатись назад на робоче місце. Ще є час це виправити".

 

"А загалом, обмежувальні заходи, так обмежувальні заходи. Будьте здорові! А тепер головне та просте запитання: а чому саме ця АЗС «ОККО»? Найкраща пропозиція чи логістика?", - задає запитання екс-народний депутат України.