БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЗДОРОВ'Я   >>> 8 Квiтня 2020

"У дискусії, яка розгорнулась в ЗМІ стосовно занедбаності інфекційних відділень районних лікарень Чернівецької області, порадив би нинішній владі огульно не перекладати вину на суспільство та попередників", - екс-нардеп Бурбак

ДУМАЙ-ТЕ! /


"У дискусії, яка розгорнулась в ЗМІ стосовно занедбаності інфекційних відділень районних лікарень Чернівецької області, порадив би нинішній владі огульно не перекладати вину на суспільство та попередників. А просто взяти і зробити! І потім прикладами звітувати за свою діяльність. Бо зараз суперечками в ефірах з розряду «хто дурак? - сам дурак» епідемію не подолати. Така тактика не працює. А часу вже немає", - написав на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат України Максим Бурбак. 

 

М.Бурбак додав, що "за інфекційне відділення Хотинської ЦРЛ, яке за мою каденцію нардепа ми капітально відремонтували, мені не соромно". За його словами, це "додатковий аргумент в дискусії щодо місця розташування опорної лікарні". 

 

 

 

****

 

Нагадаємо, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук вчора у прямому ефірі львівського телебачення посперечався із нардепом Олегом Синюткою через висловлювання про "діагноз українському суспільству".

7 квітня в ефірі "Народного толк-шоу" на телеканалі НТА Осачук заявив, що поганий стан інфекційних відділень лікарень на Буковині – це "діагноз українському суспільству за 30 років української незалежності".

Зокрема, ведуча телешоу поцікавилась у Осачука, чи бачив він коментарі буковинців, які обурюються через те, що сімейні лікарі у селах не забезпечені масками, а у Новоселицькій районній лікарні навіть води немає.

На це посадовець дав таку відповідь: "Ситуація є дуже зрозуміла. Тому що це є діагноз українському суспільству за 30 років української незалежності".

Тоді ведучі уточнили в Осачука: "Чи можливо, українській владі?", після чого чиновник висловив обурення через те, що його перебили.

"Я хотів сказати, що це є оцінка суспільства, тому що суспільство здатне врятувати не тільки систему охорони здоров’я, а й армію і державу тоді, коли трапляється скрутна ситуація", – повідомив голова ОДА. Осачук додав, що упродовж цих років українці "дозволяли владі нехтувати розвитком медичної сфери".

"І інфекційні відділення по всій Україні виглядають жалюгідно однаково кругом. Ремонти робили стоматологи, гінекологи – там, де можна було заробляти гроші. А інфекційні відділення були в такому стані, що туди соромно заходити кругом, а не тільки в Новоселиці", – заявив голова Чернівецької ОДА.