БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  МАС-МЕДІА   >>> 6 Квiтня 2020

Поліція розслідує перешкоджання буковинській журналістці Галині Єреміці, яка перевіряла церкви на дотримання умов карантину

ГАЛИНУ НЕ СПИНИТИ! / 


Національна поліція Чернівецької області 31 березня відкрила кримінальне провадження за фактом перешкоджання журналістці видання «Чернівці.Онлайн» Галині Єреміці з боку двох парафіян Свято-Духівської церкви Української православної церкви (Московського патріархату).Поліція розслідує перешкоджання журналістці, яка перевіряла церкви на дотримання умов карантину. 

 

Про це журналістка 6 квітня повідомила «Детектору медіа».


Правоохоронці внесли відомстві про інцидент до Єдиного реєстру досудових рішень за ознаками правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) ККУ.

«На даний час у вказаному кримінальному провадженні триває досудове розслідування та виконуються всі необхідні слідчі (розшукові) та процесуальні дії», – йдеться в повідомленні поліції.

Нагадаємо, у селі Снячів Чернівецької області 30 березня двоє парафіян Свято-Духівської церкви Української православної церкви (Московського патріархату) перешкоджали журналістці видання «Чернівці.Онлайн» Галині Єреміці, яка перевіряла церкви на дотримання умов карантину.

Галина Єреміца розповіла, що чоловіки намагалися розбити її стрімерську апаратуру під час прямого ввімкнення. Журналістка викликала поліцію та написала заяву про перешкоджання. За її словами, поліція вже встановила особи молодиків, які їй перешкоджали.