БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 30 Березня 2020

Сергія Сивохо нарешті звільнили з РНБО (ВІДЕО)

ПРОГНОЗОВАНО / 


Сергія Сивохо звільнили з посади радника секретаря Ради національної безпеки і оборони України на громадських засадах.

Про це 30 березня Апарат РНБО повідомив у відповідь на запит Детектора медіа.

Станом на 24 березня ц.р. (дата надіслання запиту) Сивохо Сергій Анатолійович не є радником секретаря Ради національної безпеки і оборони України на громадських засадах. Також інформуємо, що Ткаченко Максим Миколайович станом на 24.03.2020 також не обіймає посаду радника секретаря РНБО України на громадських засадах, – йдеться в повідомленні.

Причини звільнення в Апараті РНБО не уточнили.

Як відомо, 21 жовтня 2019 року гуморист Сергій Сивохо став радником секретаря Ради національної безпеки і оборони України з питань реінтеграції і відновлення Донбасу.

На початку березня 2020 року радник секретаря РНБО Сергій Сивохо в ефірі телеканалу “Наш” назвав події на Донбасі – “внутрішнім конфліктом”.

Пізніше, після презентації ним “Національної платформи примирення і єдності” Національний корпус направив до Служби безпеки повідомлення про вчинення Сергієм Сивохо державної зради. 
 
Колишній радник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Сівохо 30 березня заявив, що, як і інший звільнений сьогодні радник, Максим Ткаченко, сильно не засмутився "через утрачені корочки". Про це він написав у Facebook.

"Усім і так зрозуміло, що клеркам із РНБО більше не цікава тема Донбасу. На темі миру добре заходити в кабінети, а потім продавати країну і ховати голову в пісок під тиском активної меншини. РНБО із грізного і важливого органу перетворилася на фікцію", – зазначив Сівохо.

Він додав, що продовжить допомагати президенту Володимирові Зеленському "в його прагненні до миру" і зосередиться на так званій платформі примирення та єдності.