БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ОБЛАСНА ВЛАДА   >>> 4 Березня 2020

Політолог Ігор Буркут про піар деяких чернівецьких політиків на коронавірусі

ХТО КОМУ ПРОДАН? / 


Думка експерта на актуальні теми від ІА "АСС". Ігор Буркут, політолог:

 

"Події такого масштабу політики завжди використовують для того, щоби розкручувати себе, як борців проти біди. Таке відбувається всюди – від Києва і до місцевого рівня. Замість того, аби займатися вирішенням проблематики, а це дуже непросто, набагато простіше декларувати свої наміри розв'язувати питання та рятувати всіх. Так було і так буде.

 

Натомість, я б радив звернути увагу політиків на лікарню, яка нині просто в жахливому стані, зарплати медперсоналу, в якого зараз дуже багато роботи й доводиться активно контактувати з хворими. За мізерні кошти.

 

Так, один із місцевих політиків, який є також чиновником міської ради, вирішив пропіарити себе та перерахувати дві свої місячні зарплати працівникам інфекційного відділення. Але ж у відділенні працюють семеро лікарів! Якщо поділити ці кошти між ними, не залишиться навіть медсестрам! Тому вважаю такий жест звичайним піаром.

 

Натомість, залишаються відкритими чимало питань. Чому в Чернівцях і інших регіонах немає відповідних тестів?.. Чому взяті в Чернівцях аналізи відправляють до Лондона?.. Наша медицина перебуває у складному становищі. І коли перед нами стоять такі виклики, це те, про що політики повинні думати в першу чергу, а не про власний піар".