БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 13 Лютого 2020

Чи вистачить Мунтянові грошей, щоби внести заставу суду?

КОЛЬЦА И БРАСЛЕТЫ / 

Голова Чернівецької облради Іван Мунтян у 2018 році отримував середню зарплату розміром 54 тисячі гривень.


Інформація про це оприлюднена в електронній декларації посадовця, яка оприлюднена на сайті НАЗК, пише molbuk.ua

Серед власних доходів чиновник оприлюднив лише дані щодо отриманих коштів у Чернівецькій облраді. Серед них також проценти в розмірі 1138 грн та подарунки в негрошовій формі на суму 2460 грн.

Водночас дружина Мунтяна торік отримала 1,2 млн грн в якості доходу від підприємницької діяльності та 173 тис грн – доходу від відчудження нерухомого майна.

Разом з тим, голова облради зберігає у готівці 1,05 млн грн, 87 тис доларів, 51 тисячу євро. Дружина посадовця задекларувала 1,7 млн грн готівки, 110 тис доларів та 47 тисяч євро.

Таким чином, загальна сума задекларованих Мунтяном і його дружиною доходів та активів у 2018 році складала понад 11,1 млн грн.

Нагадаємо, сьогодні Вищий антикорупційний суд обрав Івану Мунтяну запобіжний захід у вигляді внесення застави розміром 10 мільйонів 5 тисяч 520 гривень.

Раніше Мунтян розповів, на що йому вистачає чиновницької зарплати. 
 
Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян вважає низькою свою зарплату.

Про це він сказав у коментарі кореспонденту molbuk.ua

Так, на запитання журналіста, скільки посадовець отримав у грудні, Мунтян відповісти не зміг, натомість заявив, що нинішні суми виплат значно нижчі від тих, коли він перебував у бізнесі.

– Якщо ми говоримо про великі зарплати високопосадовців, то треба говорити про всіх працівників на усіх рівнях. Я завжди про це думаю і в своїй мірі відповідальності та повноважень намагаюся завжди підтримувати простих працівників, – сказав чиновник.

Водночас, на запитання "На що вам вистачає вашої місячної зарплати?", Іван Мунтян сказав таке:

"Моя зарплата сьогодні дозволяє мені проживати і вирішувати інші питання. Але зі своєї зарплати я використовую багато на транспорт, яким я пересуваюся. Бо, як правило, я їжджу переважно власним транспортом – і у відрядження, і для інших потреб. Тож якщо проаналізувати, скільки грошей я використовую на такі відрядження, то це якраз та сама сума, яку я отримую за місяць".

Він не зміг дати чіткої відповіді на запитання, скільки грошей отримав у грудні 2019 року.

"Якщо чесно, не можу відповісти. Треба подивитися. Обов’язково ці кошти будуть внесені у декларацію, і всі будуть бачити, скільки я отримав у грудні. Але, щоб ви розуміли, моя груднева зарплата не відрізняється від попередніх. Отож як отримував у квітні, так само і в серпні, так само і в грудні", – повідомив голова облради.