БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 28 Сiчня 2020

Буковинські нардепи майже у повному складі були на таємній вечері депутатів «Слуг народу» з Іллею Павлюком у столичному готелі «Україна». Нардеп Дубинський оприлюднив відео

А СЛУГИ – ХТО? /


Нардеп-мажоритарщик від «Слуги народу» якого відносять до орбіти впливу олігарха Ігоря Коломойського Олександр Дубинський оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук відео таємної вечері депутатів «Слуг народу» з Іллею Павлюком у столичному готелі «Україна». Відео змонтоване з прихованих камер та камер спостереження, розташованих у самому готелі. Сама зустріч відбувалася у Маріїнській залі.

 

Як повідомляється на відео, на зустріч з Іллею Павлюком прийшли понад 30 депутатів від партії «Слуга народу». Серед них були помічені племінник Іллі Павлюка Максим, депутат від Чернівців Олена Лис, мажоритарник округу №202 Максим Заремський, округу №204 Валерій Божик. «Всіх опізнати не вдалося», - йдеться на відео.

  

«Чернівецький бізнесмен сформував в партії свою групу впливу. Ілля «курятник» «смотрящий» Чернівецької, Чернігівської, Харківської та Львівської митниць. Завдяки своїм зв'язкам, сформував групу впливу із депутатів-мажоритарників. У 2010-2012 роках, коли Калетник очолював Дермитслужбу, Павлюк став одним із головних «рєшал» на митниці. Працював з Юрієм Іванющенко (Юра Єнакієвський)», - пише Дубинський.
 


На відео йдеться: «Поки у ЗМІ сперечаються чи існує така група, у центрі Києва відбувається показова зустріч: народні депутати приходять на килим до тіньових бізнесменів і «рєшал» із сумнівною репутацією – Павлюка і Тригубенка. Зустріч була присвячена стратегії з голосування в залі ВРУ за законопроекти, вигідні групі Павлюка-Тригубенка. Показовим стало голосування за законопроект про легалізацію грального бізнесу, де серед інших «утримався» в голосуванні депутат Георгій Мазурашу».

Серед тих, хто входить до групи впливу Іллі Палюка Дубинський, зокрема, називає всіх буковинських депутатів-мажоритарників: Олену Лис, Максима Заремського, Валерія Божика та Георгія Мазурашу (зокрема демонструє результат голосування останнього).