БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  БЛАГОДІЙНІСТЬ   >>> 14 Сiчня 2020

Мама хворого на ДЦП хлопчика з Полтави просить про допомогу

З МИРУ ПО НИТЦІ / 


Доброго дня. Я (Басовська Вікторія) мама хлопчика Нікітки, який хворіє на ДЦП. Змушена звернутись до вас за допомогою та інформаційну підтримку. Нікітка хворіє з народження через тяжку асфіксію у пологах. Реанімація, ШВЛ, лікарі та постійні препарати -все з чого почався життєвий шлях хлопчика. В рік поставили діагноз ДЦП, спастичний тетрапарез. Підгрупа А. Всі 6 років майже кожні 2-3 місяці ми реабілітуватися.

 

МКВЛ м.Трускавець, клініка "Інново" м.Львів, ЦРД "Вікторія" м.Бориспіль, місцеві реабілітаційний центри та безліч курсів лфк і масажу в приватному порядку зі спеціалістами вдома. На даний момент Нікітка вже вміє самостійно сідати, вставати на четвереньках, та потроху повзати. Для нас це не аби яке досягнення!

 

Зараз дуже важливо продовжувати реабілітацію. Але без допомоги небайдужих самостійно нам не впоратись!

 

 

Подзвонивши в клініку записатись на наступний курс, нам сказали що запис наразі на кінець вересня! Але зараз звільнилося місце на 3 лютого. Ми не можемо чекати до вересня, це дуже велика перерва для нас, а до лютого лишилось 2-3 тижні і сумма понад 20 тис.гривень. Для нашої сім'ї це нереально. Благаємо про допомогу всіх небайдужих. Дуже надіємось на підтримку та розуміння. Дякую!

 

 

Номер картки ПриватБанк: 4731 2191 1374 5370 Басовська Вікторія