БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 24 Грудня 2019

Зеленський ініціює звільнення голів Закарпатської та Львівської ОДА, яких призначив у липні

НЕ ПРОЙШЛО І ПІВРОКУ / 


Президент України Володимир Зеленський заявив про ініціювання звільнення голів Закарпатської та Львівської ОДА Ігоря Бондаренка та Маркіяна Мальського. Про це він повідомив під час засідання Ради розвитку регіонів та громад в Києві. «Ми знаємо, яка складна ситуація з кадровою політикою в нашій країні і які не дуже високі... м’яко кажучи, маленькі заробітні плати у багатьох чиновників на місцевому рівні, у голів обласних державних адміністрацій», - заявив він.

 

Президент відзначив, що «ми знаємо, що ніхто з вас (голів ОДА) не бере хабарів – це дуже важливий момент, а ще треба, крім цього, дуже конкретні результати, тому що саме за результатами ми можемо оцінювати роботу кожного з вас». Глава держави, зауважив, що «в кінці цього року ми будемо оцінювати роботу кожного». «Я хочу подякувати всім, подякувати двом головам ОДА. Я прийняв рішення їх звільнити. Не через те, що вони якісь недосвідчені або нечисті на руку люди, а через те, що в цих двох областях ми не побачили жодного результату. Тому я хочу подякувати голові Закарпатської ОДА Ігорю Бондаренко і голові Львівської ОДА Маркіяну Мальському», - додав президент.

 

Нагадаємо, 5 липня Зеленський призначив Ігоря Бондаренка головою Закарпатської обласної державної адміністрації та Маркіяна Мальського головою Львівської ОДА.