БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КРИМІНАЛ   >>> 9 Грудня 2019

У Чернівцях взяли під варту матір померлого хлопчика, якого та викинула у валізі на смітник

ЖАХЛИВА ІСТОРІЯ / 


Матері загиблого хлопчика Анні Пілявській, яка в Чернівцях викинула у валізі його тіло, повідомлено про підозру за ст. 166 Кримінального кодексу України – тобто, у злісному невиконанні обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки. 

 

Про це заступник прокурора Чернівецької області Олег Пелепюк повідомив на власній Facebook-сторінці, пише МБ.


Він зауважив, що в ході розслідування встановлено, що упродовж травня-червня 2019 року мати злісно ухилялась від виконання обов’язків по догляду за дитиною, неодноразово, на тривалий час залишала свого малолітнього сина одного без нагляду дорослих або з малознайомими сторонніми людьми, не забезпечувала належним харчуванням, не піклувалась та не цікавилась здоров’ям, застосовувала фізичні покарання.

"Достеменно знаючи, що син захворів, не надала йому медичну допомогу та не звернулась за наданням медичної допомоги, що призвело до його смерті. Валізу з тілом мертвої дитини 27 червня виявили перехожі на околиці Чернівців. За клопотанням слідчого та прокурора судом до підозрюваної застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у липні цього року на околиці Чернівців виявили валізу з тілом дитини. Маму померлого хлопчика Анну Пілявську оголосили у розшук.

Її знайшли у серпні в Хмельницькій області. Згодом поліція її відпустила.