БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 2 Грудня 2019

Заступниками будуть Ковалюк і Гусак: Голова Чернівецької ОДА Осачук ухилився від запитання чи призначить Оксану Продан на посаду свого заступника

А ПИТАННЯЧКО ЦІКАВЕ... / 

У Чернівецькій ОДА готуються призначити заступниками голови адміністрації громадську активістку Наталію Гусак та депутата міської ради Богдана Ковалюка, - інформує ІА АСС.
 
Про це під час свого першого брифінгу на сходах перед будинком з левами повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук. Відповідаючи на запитання журналістів про перші кадрові призначення на посади радників голови ОДА ймовірних кандидатів Наталію Гусак та Богдана Ковалюка і подальше їх переведення на посади заступників, Сергій Осачук сказав:
 
"Це не буде переведення, це буде призначення на посади заступників голови ОДА. Оскільки процедура призначення моїх заступників є складною, вона затягнута в часі. А вони (Наталія Гусак та Богдан Ковалюк - ред.) мені як соратники і помічники потрібні уже. Тому найлегший спосіб їх залучити до команди - через помічників, радників і патронатну службу", - сказав Сергій Осачук.
 
 
 
 
Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук ухилився від чіткої відповіді на запитання, чи може він призначити своїм заступником колишнього народного депутата "БПП" Оксану Продан.

Як передає кореспондент molbuk.ua, сьогодні під час брифінгу під стінами ОДА Осачука запитали, чи може він підтвердити або спростувати інформацію про ймовірність призначення Продан заступником голови ОДА.

На це посадовець дав таку відповідь:

"Я вас прошу дати мені ще такий час – протягом наступного тижня-двох ви побачите ці кадрові призначення".

Він запевнив, що новими посадовцями в ОДА будуть "нові люди, які вже довели свою спроможність".

"...які мають неймовірний авторитет в експертному середовищі, і це будуть ті, які будуть спроможні надихнути Буковину на новий розвиток", – сказав Сергій Осачук.

Як відомо, Сергія Осачука називають близьким до родини секретаря Чернівецької міськради Василя Продана та його дружини, екс-нардепа Оксани Продан. 
 
Фото МБ