БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ОБЛАСНА ВЛАДА   >>> 2 Грудня 2019

Осачук дипломатично відповів ЗМІ, які кретерії висуває до кандидатур на посади в Чернівецьку ОДА, запропоновані «Слугою народу»

ДРУГАНОВСЬКИЙ ПРОЛІТАЄ? / 

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук розглядає кандидатури на посади в "будинку з левами", які йому запропонував місцевий осередок політичної партії "Слуга народу".


Про це Осачук повідомив сьогодні на брифінгу під приміщенням ОДА, пише molbuk.ua

Так, на запитання журналіста МБ, чи знайшов Осачук спільну мову з керівником "Зе!Команди" Віталієм Другановським, голова ОДА дав таку відповідь:

"Моя принципова позиція така – всі мають бути залучені до модернізації нашої Буковини. В тому числі, і партійний осередок представників політичної сили "Слуга народу". Я не тільки запрошую, а я в принципі і радий із взаємодії. Вони звернулися до мене як консолідований партійний осередок із кадровими пропозиціями, в тому числі", – сказав Осачук.

Він додав, що розглядає кандидатури, запропоновані "Слугою народу" на посади в обласній адміністрації.

"Я їх розглядаю, тому що в цьому полягає логіка і бажання партійної діяльності. Скажіть, будь ласка, для чого людині йти у партійну роботу, займатися виборами, агітувати, проводити виборчі кампанії, перемагати, а потім не бути допущеним до реалізації своїх програм – це неправильно. Тому я вважаю, що представники партії "Слуга народу" також повинні бути членами команди управлінців на території Чернівецької області, але за принципом і моїм особистим рішенням: що це тільки люди динамічні, енергійні, носії нової енергетики", – додав голова Чернівецької ОДА.

"Нам не потрібно просто номінально "закрити" якісь посади. Нам потрібні компетентні фахівці, які вміють чути людей, громаду, мають довіру, спілкуються. Але разом з тим, вони відчувають за собою крила. Або ми трохи маємо ці крила і динаміку, і тоді скористаємося", – продовжив Сергій Осачук.

Водночас посадовець не назвав жодну із кандидатур, запропоновану "Слугою народу". 
 
Фото МБ