БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  АРМІЯ   >>> 1 Грудня 2019

"РНБО перетворили на посміховисько з клоунами", - заступник секретаря Ради нацбезпеки і оборони Кривонос

ЧИСТА ПРАВДА / 


Звільнення заступника секретаря РНБО Сергія Кривоноса з посади голови Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю і з робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави свідчить про те, що у "певних посадових осіб немає бажання для реалізації програми з підвищення обороноздатності України "П'ять кроків".

 

Як передає Цензор.НЕТ, про це заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос написав на сторінці в Фейсбуці.


"Секретар РНБО, якого попередні п‘ять років війни не було видно і чути ні на фронті, а ні в тилу - таки проштовхнув підписання указу. Мої особисті висновки будуть згодом, "новина" прилетіла мені у дорозі.

Зрозуміло одне, що нема бажання у певних посадовців для реалізації програми з підвищення обороноздатності України "П’ять кроків", якраз коли ми вийшли вже на фініш.

І взагалі - перетворили РНБО з Ради національної безпеки та оборони України на посміховисько з клоунами.

Продовжую працювати і буду задля України!

Як то кажуть: за одного битого двох небитих дають.
Україна - понад усе!!!"
 
 
Відповідь не забарилася. Заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони України (РНБО) Сергій Кривонос був звільнений з двох посад у зв'язку з перерозподілом функціональних обов'язків. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву РНБО.

Як пояснили в РНБО, Кривонос був звільнений главою держави з міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави та міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю у зв'язку з перерозподілом функціональних обов'язків.

"Його виведення зі складу ряду міжвідомчих комісій і груп пов'зано з перерозподілом функціональних обов'язків, і є робочим процесом, який не має жодної політичної складової", - йдеться в заяві.

У РНБО наголосили, що Кривонос залишається на посаді заступника секретаря відомства, а також додали, що при потребі його можуть повернути у розпорядження Міністерства оборони.

"Кривонос є прикомандированим до апарату РНБО з Міністерства оборони, і може бути повернений у розпорядження міністра оборони у відповідності до поставлених завдань", - додали у відомстві.
 


8 листопада Сергій Кривонос заявив, що секретар РНБО Олексій Данилов не бачить його у своїй команді, і вирішити це питання зможе тільки президент України Володимир Зеленський. "Сподіваюся на швидку зустріч з президентом, щоб розставити всі крапки над "і", - сказав тоді Кривонос.