БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  БЛАГОДІЙНІСТЬ   >>> 30 Листопада 2019

«У хатах нема ані картоплини»: у Чернівцях відома волонтерка Марта Левченко закликала допомогти їжею дітям, які голодають

ДОПОМОЖІМО! / 


Волонтерка Марта Левченко на своїй сторінці у Фейсбук закликала усіх небайдужих допомогти продуктами харчування для дітей із сімей, які перебувають за межею бідності. 

 

Мені завжди стає трохи лячно перед святковими лихоманками, бо за цукерками і подарунками, в клопотах і передсвяткових, а потім святкових, а потім після святкових клопотах, ми забуваємо, що десь в бідних сім’ях , голодують діти... а ще страшно, бо скоро випаде сніг, і до багатьох я не зможу дістатися... бо доріг не буде... я не зможу привезти харчі... і я от подумала! Поки є час! Давайте запустимо ініціативу: КОМОРА!

 

От якби я розвезла в бідні сім‘ї, картоплю! Маючи картоплю, можна завжди щось придумати, навіть для найменшеньких, а якщо ще морквинка і буряк). Давайте разом зберемо 100 мішків картоплі, саме стільки сімей за межею бідності, я можу об’їхати! А ще! Поширте цю ідею у ваших містах та селах! Голод не такий страшний, якщо вдома є мішок картоплі! Повірте я знаю що пишу!

Сьогодні я була в трьох хатах, де не було жодної картоплини!

Хто захоче долучитися, напишіть мені!

У Чернівцях привозити картоплю можна у МІСТО ДОБРА Центр доброти для мами і дитини. На вул. Кобзарську 58 у будь який час! До речі нам у притулок теж дуже потрібні овочі!

Приват банк: 5169 3305 2004 4568 (оформлено на керівника БФ Левченко Марту)

PayPal: Місто Добра -Комора
[email protected]