БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 30 Листопада 2019

У Чернівцях експерти пропонують з’єднати Гравітон з проспектом

І ТОДІ ЗАЖИВЕМО! / 


Експерти запропонували розрахунки щодо будівництва нового транспортного коридору, який може з’єднати район Гравітон із вулицею Головною і проспектом Незалежності.


Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

За його словами, запропонований проект передбачає чотири смуги руху, сучасну організацію дорожнього руху, паркування, нові зупинки громадського транспорту, велосипедні доріжки, зелені зони та мостову конструкцію, яка через залізницю з’єднає вулицю Винниченка з проспектом Незалежності.

“Як це виглядатиме на місцевості, сьогодні у Ратуші демонстрували під час презентації техніко-економічного обґрунтування проекту “Будівництво проспекту Незалежності від вулиці Ясської до перехрестя вулиці Кармелюка та вулиці Винниченка в місті Чернівці”, – повідомив Каспрук.

За його словами, над розробкою ТЕО кілька місяців працювали експерти, проводили геологічні та геодезичні дослідження, перевіряли дворові простори цього мікрорайону, оцінювали вплив на навколишнє середовище та оцінювали необхідні містобудівні зміни. Консультантами проекту були представники польських компаній які зреалізували багато сучасних інфраструктурних проектів в Польщі та інших країнах.

Як зазначив Каспрук, орієнтовна вартість втілення цього проекту – майже 297 млн. гривень. Термін реалізації – 3 роки. Очікуваний економічний ефект для міста майже 1,7 млрд. грн. за 10 років.

“Вірю, що цей задум скоро може стати реальністю, оскільки мікрорайон має ресурси для розвитку і проект є інвестиційно привабливим”, – написав міський голова.