БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРОТЕСТИ   >>> 29 Листопада 2019

У Чернівцях відбулася акція протесту через переслідування патріотів (ФОТО)

РУКИ ГЕТЬ ВІД ПАТРІОТІВ! / 

Сьогодні на Центральній площі у Чернівцях відбулася акція на підтримку військових і волонтерів, щодо яких почали проводити розслідування.


Про це повідомляє кореспондентка molbuk.ua.

Захід організували у зв'язку з обшуками у волонтерки Марусі Звіробій через, нібито, слова про замах на президента.

Крім того, акцією підтримали бойового офіцера Дмитра Марченка, якого суд залишив під вартою, незважаючи на готовність кількох Героїв України, військових і політиків взяти його на поруки.

Організатори також говорили про Євгенію Закревську, адвокатку у справах Небесної Сотні, яка з однодумцями голодує через ігнорування розслідувань злочинів щодо Майдану.

Учасники акції тримали в руках плакати з написами "Руки геть від захисників україни", "Геть від Москви", "Державне бюро репресій".
 


У Чернівцях відбулася акція протесту через переслідування патріотів

"Геть руки від захисників України! Від усіх, хто виборює Україну: від генерала до солдата, геть руки від кожного ветерана, бо ви не були і не бачили в якому пеклі вони були. Геть руки від кожного волонтера і доброчинця, від кожної людини, яка з Україною в серці. Не смійте чіпати тих, на кому стоїть державність. Тому, що держава є для тих, хто готовий її боронити, а не для тих, хто її грабує, і готовий здати за енергоносії ворогові. Ворог є Москва! Хто підтримує Москву і загарбника - той ворог України", - сказала волонтерка Галина Абрам'юк.

Також учасники акції нагадали про те, що Чернівці проти капітуляції. 
 
 
Фото МБ