БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  МАС-МЕДІА   >>> 29 Листопада 2019

Депутат "Слуги народу" заявила про необхідність "приглушити" свободу слова

А СЛУГИ ХТО?! / 


Народний депутат від партії "Слуга Народу" Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що в Україні час "приглушити свободу слова".

 

Про це повідомляє РБК-Україна посилаюсь на видання "Настоящее время". Депутат від СН вважає, що обмежувати свободу слова потрібно з поваги до інституту президентства.


"Мені здається, що у нас в країні наскільки сильна свобода слова, що її пора б уже приглушити, з поваги до інституту президентства фільтрувати свою мову", - сказала вона

Так вона прокоментувала справу щодо депутатки від "Європейської Солідарності" Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій, яких підозрюють погрозах президенту Володимиру Зеленському. Василевська-Смаглюк вважає, що зброя, яку знайшли під час обшуків у домі Звіробій, може мати зв’язок із погрозами Зеленському.

Нагадаємо, вчора у Звіробій проводили обшуки. Вона заявила, що в ході обшуків у неї вилучили зброю та телефон. У Державному бюро розслідувань підтвердили лише вилучення зброї.

У ДБР розповіли, що метою слідчих дій була перевірка фактів та додатковий аналіз матеріалів, які будуть долучені до кримінального провадження у подальшому.