БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 29 Листопада 2019

Протестувальники вимагали у Добровольського звільнитися, погрожуючи перекрити кордон. Чиновник зробив заяву, що цього не зробить і позиватиметься на активістів до суду

ЩЕ НЕ ВЕЧІР /


Голова комісії з реорганізації Чернівецької митниці ДФС Ігор Добровольський прокоментував події, яка мала місце на Чернівецькій митниці ДФС 28 листопада, коли активісти блокували роботу головног офісу митниці.


Як відомо, вчора до адміністративного приміщення Чернівецької митниці ДФС без дозволу, не засвідчивши своєї особи, не зважаючи на зауваження чергового митниці та перестрибнувши через загороджувальну конструкцію, увірвалася група невідомих осіб у кількості понад 20 чоловік.

«Громадяни, які неправомірно вдерлися до митниці та мого службового кабінету, висунули вимоги щодо написання мною заяви на звільнення. У разі невиконання вимог загрожували перекрити кордон, — коментує учорашній інцидент Голова комісії з реорганізації Чернівецької митниці ДФС Ігор Добровольський і додає: — Ніякі громадські організації, легальні чи напівлегальні, функція яких у даному випадку – створити негативний імідж мені та митниці у цілому, - не зупинять роботу Чернівецької митниці ДФС. Голослівні звинувачення, які пролунали під час згаданої акції, є безпідставними. Заяву не напишу. Коментувати замовну маячню, що вчора пролунала на мою адресу, не буду, оскільки не вбачаю в цьому ні юридичних, ні моральних підстав. Основні завдання митниці - це, зокрема, забезпечення надходження коштів до Державного бюджету, протидія порушенням митних правил та контрабанді, захист економічних інтересів України, і я твердо запевняю: митниця працюватиме ефективно і відкрито. На митницю я прийшов для чесної праці, заради втілення позитивних реформ. До окресленої мети я буду йти цілеспрямовано. Мене НЕ залякають жодними погрозами! Залишаю за собою право звернутися із позовом до суду про захист честі, гідності та ділової репутації».
 
Водночас, як повідомляє molbuk.ua, згідно з останньою електронною декларацією за березень 2019 року, Добровольський є також головним державним інспектором ВМО №6 митного поста Кельменці Чернівецької митниці ДФС.

За даними порталу "Чесно", Ігор Добровольський у 2006 році балотувався в депутати Чернівецької обласної ради 5-го скликання від партії Патріотичних сил України, проте не був обраним.

До 2018 року займав посаду першого заступника начальника Чернівецької митниці ДФС Миколи Салагора, а у 2017-му подавав е-декларацію як кандидат на посаду очільника Івано-Франкіської митниці.

Разом з тим Добровольський був помічником Салагора як депутата обласної ради 6-го скликання.

Крім того, за даними порталу Youcontrol, посадовець є одним із засновників ГО "Антикорупційна комісія Чернівецької області", зареєстрованої за адресою м. Чернівці, вул. Грушевського, 1.

Щодо е-декларації, чиновник володіє будинком у Чернівцях, площею 132,5 кв.м. і гаражем. Земельна ділянка на понад 2 тисячі кв. м. записана на його дружину, яка працює в ЧНУ ім. Федьковича.

Добровольський також задекларував авто Audi Q7 2007 року випуску, майже 141 тисячу гривень зарплати і банківський кредит на 61 тисячу грн.