БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  МАС-МЕДІА   >>> 28 Листопада 2019

Цензура соцмережі: Фейсбук почистив архів найгостріших публікацій БукІнфо та заблокував стрічку новин

СВОБОДА БЕЗ ВИБОРУ... / 


Полюбуйтеся, будь-ласка. Такого у мене ще не було. Траплялося, що блокували мою персональну сторінку. І не раз. Важко, але мирився якось з цією несправедливістю.

Але щоб блокували сторінку порталу БукІнфо на ФБ за нібито порушення правил спільноти... такого не було ніколи! Причому почистили та покромсали архів публікацій БукІнфо на ФБ, як кажуть, по повній програмі. Порізали стрічку новин, де і соціалка, політика, корупція... Без попереджень і застережень. З подальшою забороною публікації. В тому числі, наприклад, і вчорашного матеріалу про участь новопризначеного голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука у нафто-газовому бізнесі... Совпадєніє? :)

Так, формально фесбуківці - господарі своєї соціальної мережі. Вони побудували цей "дім" і запропонували "мешканцям" комфортно у ньому поселитися. Але у мене, чомусь, залишається гіркий присмак і враження, коли дивлюся на це все, що ніби злодії обчитили моє помешкання, після чого ще виставили рахунок за свою брудну роботу...
 
 

Верной дорогой ідьотє товаріщі фейсбуківці! Молодці! 

 

P.S. Знаючі люди кажуть, що, ймовірно, була скарга від "доброзичливців", що наш сайт поширює "віруси і спам". Це вже інша, більш підла і вишукана форма блокування. А у пана Цукерберга особливо не розбиралися. Є скарги - зреагували... Бо на сторінці БукІнфо можемо поширювати інфу з інших ресурсів, лиш не свого. Вже запит на відміну блокування відправили.

 

Керівник порталу БукІнфо Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ