БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 26 Листопада 2019

Хто може отримати посади у новій Чернівецькій ОДА (За версією МБ)

А ДЕ ДРУГАНОВСЬКИЙ? / 

Ключові посади у Чернівецькій обласній державній адміністрації можуть отримати люди, наближені до екс-нардепа Оксани Продан, голови Сокирянської райради Василя Козака та нардепів-мажоритарників від фракції "Слуга народу".


Такий висновок випливає з інформації, яку кореспонденту molbuk.ua повідомили власні джерела.

Зокрема, на посаду першого заступника голови ОДА начебто претендує депутат Чернівецької міської ради Богдан Ковалюк. Нагадаємо, його пов’язують із діяльністю секретаря міськради Василя Продана та його дружиною, екс-нардепом Оксаною Продан.

Також на посаду заступника голови Чернівецької ОДА нібито претендує асистент економічного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича, кандидат політичних наук Олексій Волощук. Раніше він був координатором проекту в Кіцманській районній державній адміністрації, а також у 2015 році балотувався до Чернівецької обласної ради від політичної партії "Відродження".

Окрім того, заступником голови Чернівецької ОДА може стати Олексій Бойко, який наразі є заступником голови Сокирянської районної ради. Як відомо, її очолює Василь Козак – батько народного депутата від партії "Слуга народу" Володимира Козака.

За інформацією джерел molbuk.ua, посаду заступника голови ОДА може отримати і кандидат політичних наук, співробітник кафедри політології та державного управління ЧНУ імені Юрія Федьковича Микола Гуйтор.

Водночас посаду керівника апарату Чернівецької облдержадміністрації можуть віддати Ігорю Крохмалю, який до цього очолював Новоселицьку, а також Кіцманську міжрайонну державні податкові інспекції Чернівецької області ДПС.

Разом з тим, до кадрового резерву на керівні посади в ОДА та області начебто розглядають ряд кандидатур.

Зокрема, Анатолія Іліщука, котрий раніше оприлюднив на сайті НАЗК електронну декларацію про те, що він претендує на посаду голови Путильської районної державної адміністрації.

Серед претендентів на посади – Юлія Москалюк, яка на парламентських виборах у липні 2019 року була довіреною особою кандидата у нардепи від "Слуги народу" Валерія Божика.

Чиновницьку посаду може отримати і Єгор Васильєв. Про нього відомо, зокрема, те, що він на виборах до Чернівецької міськради у 2006 році перебував у списку кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради від Партії регіонів. Наразі він є помічником народного депутата від "Слуги народу" Олени Лис (на громадських засадах).

Окрім того, одним з претендентів на посаду називають Олексія Редька – юриста, колишнього депутата Чернівецької міської ради, нинішнього помічника народного депутата від партії "Слуга народу" Валерія Божика (на громадських засадах).

У списку претендентів на посади є також підприємниця зі Сторожинця Алла Москалюк. На місцевих виборах у 2015 році вона балотувалась в депутати Сторожинецької міськради від політичної партії "Наш край".

За інформацією джерел molbuk.ua, до кадрового резерву Чернівецької ОДА увійшов також Микола Обершт – колишній керівник комунального підприємства "Радіостанція "Голос Новоселиці".

Крім того, у списку претендентів на посади є прізвища Романа Марченка, Олени Вовк, Романа Дворського і Олександра Ткачука