БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КОРДОН   >>> 20 Листопада 2019

На Буковині контрабандист через цигарки втратив тягач на пів-мільйона гривень (ФОТО)

КОНТРА і БАНДА /


На кордоні з Румунією, прикордонники Чернівецького загону разом з митниками позбавили буковинця вантажівки, якою той намагався незаконно переправити сигарети. Майже тисячу пачок сигарет, шести різних марок, виявили працівники пункту пропуску «Порубне» вчора, 19 листопада, під час огляду вантажівки марки «Volvo».


Як повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону, тютюнові вироби марки «KENT», «Compliment», «Marble», «Jin Ling», «Magnе» та «NZ» водій приховав у кабіні тягача, під спальним місцем в конструктивних особливостях транспортного засобу.

За приховування сигарет, 43-річному чоловікові довелося розпрощатися з куривом та вантажівкою, які залишилися в пункті пропуску. Загальна сума оцінки вилученого становить понад 534 тисяч гривень.

Як повідомляє прес-служба Буковинської митниці, сьогодні вночі у пункті пропуску «Порубне-Сірет» митного поста «Вадул-Сірет» під час здійснення митного контролю вантажного автомобіля «VOLVO» співробітники Чернівецької митниці ДФС у співпраці із працівниками УСБУ в Чернівецькій області виявили приховані від митного контролю тютюнові вироби.
 


43-річний водій однієї з транспортних фірм Києва, мешканець Чернігівщини, який слідував в службових справах з України до Румунії, заповнив декларацію, в якій вказав відсутність у нього будь-яких товарів. Такими своїми діями громадянин засвідчив, що не перевозить обмежені або заборонені до перевезення предмети або цінності. Однак під час огляду кабіни сідельного тягача виявлено приховані в спеціально виготовленому тайнику 946 пачок цигарок різних марок вартістю понад 34 тисячі гривень.
 

За даним фактом митники запровадили справу про порушення митних правил згідно з ч.1 ст.483 МКУ, предмети правопорушення вилучено. Санкції статті передбачають також накладення штрафу у розмірі 100 відсотків вартості товарів.
 


Кількома годинами пізніше у цьому ж пункті пропуску буковинські митники вилучили 198 одиниць одягу, виробленого в Туреччині (штани, плаття та костюми). У цьому випадку буковинець, водій румунської фірми-перевізника, слідував в службових справах з Румунії до України. Під час здійснення митних формальностей у кабіні водія було виявлено не задекларований одяг.
 


За вказаним фактом складено протокол за ст.472 МКУ, предмети правопорушення вартістю 99 тисяч гривень вилучено. Санкції статті також передбачають накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил.
 
Фото ЧПЗ і Буковинської митниці