БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 19 Листопада 2019

Зеленський: "У Тимошенко така фігура, тому що їй не дають солоденького". Юля у відповідь: "Чекаємо вас на корпоративах зі своїм роялем"

О-ЛЯ-ЛЯ... /


Президент України Володимир Зеленський підтвердив те, що Юлія Тимошенко пропонувала йому кадри зі своєї команди ще на початку його каденції, - передає Цензор.нет.

 

"Є дуже давня українська традиція. Раз на 5 років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до чинного Президента, імітуючи турботу про народ", - заявив президент. - Так, Юлія Володимирівна пропонувала своїх людей для призначення на "солодкі" місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі "Слугою Народу" у Верховній Раді. Але подивіться, який гарний вигляд має зараз "опозиція". Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають "солоденького".

 

 

 

 

 

Юлія Тимошенко у Фейсбук відреагувала на заяву президента України.

 

"Хотілося б говорити з Вами, Володимире Олександровичу, про долю країни, але Ви вибрали інший тон. Шкода ... Тоді нагадаю Вам, що є ще одна давня українська традиція. Раз на п'ять років деяким українським президентам здається, що вони зірвали джек-пот! А далі все за сценарієм ... Ну ви в курсі ... Словом, чекаємо Вас на корпоративах ... Можна зі своїм піаніно", - заявила Тимошенко.