БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КОРДОН   >>> 19 Листопада 2019

Замість деревного вугілля до Румунії намагалися вивезти сигарети на понад 2,7 млн.грн. (ОНОВЛЕНО + ВІДЕО)

КОНТРА і БАНДА / 

Як вже повідомлялося, сьогодні вранці прикордонники Чернівецького загону, враховуючи аналіз ризиків, у пункті пропуску «Порубне» зупинили фуру, що прямувала з України до Румунії. У вантажівці, за кермом якої був наш 35-річний співвітчизник, виявили велику кількість сигарет.

Згідно з документами вантажівку «Вольво» з товаром «Вугілля дерев’яне з твердих порід дерева» було відправлено із Житомирської області. Кінцевою адресою отримувача зазначалася Румунія. Сама ж фірма-перевізник, що виконувала роботу із перевезення, із Чернівецької області.

Наразі розвантажено більше половини вантажівки. Виявлено 70 мішків, в кожному з яких знаходилося 50-60 блоків сигарет. Товар з українськими акцизними марками. Приблизна попередня вартість та кількість виявлених сигарет, що були запаковані у мішки, встановлюється.

Варто нагадати, що наприкінці березня цього року через пункт пропуску «Порубне», також під виглядом вугілля з твердолистяних порід деревини, намагалися перемістити сигарети двома фурами.

Тоді у транспортні засоби запакували майже 161 тисячу пачок сигарет різних марок. Вартість курива сягнула більше 6 млн гривень.

Загалом з початку року співробітники Держприкордонслужби на всіх ділянках кордону виявили майже 16,5 млн пачок сигарет. Понад 1,5 млн пачок - на українсько-румунській ділянці кордону.
 
В останню хвилину:
 
Замість деревного вугілля до Румунії намагалися вивезти сигарети на понад 2,7 млн.грн.

Як раніше повідомляла Чернівецька митниця, факт адмінправопорушення встановлено в пункті пропуску «Порубне» митного поста «Вадул-Сірет» за допомогою службового собаки митників Рокі співробітниками митниці спільно із представниками УСБУ у Чернівецькій області та Чернівецького прикордонного загону.

Загалом виявлено підакцизного товару у кількості 62 800 пачок загальною вартістю 2 мільйони 708 тисяч 400 гривень.

За даним фактом у відношенні водія фірми-перевізника митники запровадили справи про порушення митних правил за ознаками порушень митних правил, передбачених ст.470 та ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.