БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ОСВІТА   >>> 12 Листопада 2019

У Чернівцях батьки школярів 4-ї школи у відчаї, на яких "забили" у Ратуші: вони влаштували пікет з вимогою ремонту їдальні і готові до більш рішучих дій (+ВІДЕО)

ЛЮДИ, НЕ СВИНІ /


У Чернівцях батьки учнів 4-ї школи влаштували масову акцію протестута вимагають облаштувати в навчальному закладі їдальню.


Як відомо, петиція щодо капітального ремонту та осучаснення їдальні для школи №4 набрала 289 голосів.

“Капітальний ремонт харчоблоку і їдальні в школі №4 не робився більше 50 років. Кухонне обладнання, вентиляційна система, посуд – все потребує заміні. Санітарний стан приміщень – незадовільний, - інформує ТВА

Їдальня – це санітарний стан харчового блоку, де готують їжу дітям, а це ЗДОРОВ’Я дітей! Їдальня – це працюючі витяжки, сучасне працюєче обладнання. Вкінці кінців, їдальня – це плитка на стінах харчоблоку, а не відвалена де не де, так як зараз; це цілі, а не прогнивші труби і цей перелік можна довго продовжувати. Їдальня – це не наша примха, це НЕОБХІДНСТЬ, для повноцінного функціонування навчального закладу!
 
 
 
 
 

Батьківська громада школи №4 просить виділити 3млн. грн. у 2020 році з бюджету кошти на капітальний ремонт їдальні і харчоблоку ЗОШ №4”, – йдеться у тексті петиції. Автор: Ковальчук Оксана Петрівна. Дата початку збору підписів: 7 листопада, оприлюднення відповіді не пізніше: 24 листопада 2019 р. 

 

 

У Чернівцях на вулиці Головній батьки учнів ЗОШ №4 ходять по дорозі на зелене світло на пішохідному переході. На очах у людей пов'язки з чорної марлі, в руках плакати "діти не свині", люди вигукують "влада нас не бачить, влада нас не чує".

 

 

Як розповіла ІА АСС мама одного з учнів ЗОШ №4, Тетяна Петровська, наразі їдальня у жахливому стані.

 

 

"Ходили у міськраду просили аби виділили гроші на ремонт, але цього не зробили", - каже Тетяна. Тож вони влаштували акцію. У школі навчаються 650 дітей. Як щойно повідомив кореспондент ІА АСС, батьків запросили на виконком міської ради щоби обговорити дане питання.

 

Фото ТВА та ІА АСС