БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 10 Листопада 2019

Головою партії «Слуга народу» став Олександр Корнієнко. У грудні партія братиме участь у виборах в усі об'єднані територіальні громади

І ЗНОВУ ВИБОРИ /

 

Головою партії «Слуга народу» став перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко. Таке рішення було прийнято на з’їзді політсили, передає кореспондент «Главкома». Зазначимо, що посеред виступу Корнієнка у залі з'явився нардеп Олександр Дубинський, який показово сів у першому ряду.

Новий очільник політсили анонсував черговий «Трускавець»: виїзний навчальний семінар. У залі хтось запитав, в Єгипет? Він відповів: «в Єгипет, в Буковель ... Кудись буде».

Корнієнко також анонсував нових партійців у фракції. «У нас в сумі не більше сорока членів партії було (у фракції, – «Главком»). Зараз ми ще тридцять приймемо - вже буде 70, і так поступово будемо підтягувати», - зазначив він.

Корнієнко на посаді голови політсили змінив Дмитра Разумкова. При цьому Разумков зазначив, що залишається членом партії.

«Партія продовжує рухатися з тими принципами, з якими йшла на вибори», - додав він.

Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив про намір скласти повноваження лідера «Слуги народу».

 

«Слуги народу» прийняли рішення про про участь у виборах в усі об'єднані територіальні громади (ОТГ) 22 і 29 грудня, передає кореспондент «Главкома».


Наступний з’їзд політсили вирішили провести не пізніше ніж до 15 лютого. Про це на з'їзді партії повідомив її лідер, перший заступник голови фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Олександр Корнієнко.

«Організаційний комітет пропонує провести з'їзд в два етапи. Перший етап сьогодні проходить, другий етап - не пізніше ніж 15 лютого», - сказав він.«Слуга народу» має намір провести з'їзд у два етапи з метою кращої підготовки до місцевих виборів у 2020 році.

Корнієнко зазначив, що до другог етапу партія підготує проєкт нового статуту.Як повідомлялось, головою партії «Слуга народу» став перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко.
 

«Слуга народу» 10 листопада проводила партійний з'їзд. З'їзд проходив у Києві у конгресно-виставковому центрі «Парковий».  

 

Фото: Станіслав Груздєв, Главком