БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КУЛЬТУРА   >>> 26 Жовтня 2019

Чернівчанка Інна Пендещук-Крикливець отримала приз глядацьких симпатій на щорічному конкурсі успішних жінок України "Mrs Ukraine World 2019" (ФОТО)

ЗНАЙТЕ НАШИХ! /


23 жовтня у столиці проходив щорічний конкурс успішних жінок України «Mrs Ukraine World 2019», що мав на меті зібрати активних представниць нашої країни задля обміну досвідом в управлінні бізнесом та самореалізації як дружини та матері.

 

Під час конкурсу учасниці провели благодійний вечір, на якому представили свої лоти, а вилучені кошти були передані на користь київського будинку для дітей, позбавлених батьківського тепла.

 

Обласний центр Буковини представила на конкурсі Інна Пендещук-Крикливець - успішний управлінець з більш ніж десятилітнім досвідом, учасниця ГО «Успішні жінки Укрїни» та активна громадянка, яка займається благодійністю на постійній основі.

 

«Перемога у конкурсі краси - не головне для мене», каже Інна, якій вдалося отримати приз глядацьких симпатій за версією журналу «Obozrevatel».

 

 

Чернівчанка везе додому неабияку нагороду - запрошення від Анни Горбань, голови ГО «Розумне майбутнє нації» долучитися до делегації та представити Україну на 64 комісії ООН «Зі становища жінок» у 2020 році.