БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КУЛЬТУРА   >>> 23 Жовтня 2019

Художник Сергій Лисюк продовжує створювати у Чернівцях вуличні шедеври. Черговий - на вулиці Садовій (ФОТО)

ТАКИ МИСТЕЦТВО /


"Ні мистецтво, ні мудрість не можуть бути досягнуті, якщо їм не навчатись", - колись сказав великий Демокріт. На днях автостанцію по вул. Садовій прикрасив ще один мурал «Гарантоване працевлаштування піля вишу», який створив художник Sergii Li Сергій Лисюк.

 

За словами автора, малюнок - це відсилка до антиутопії, руки що тримають дві книжки це романи: "1984" Джорджа Орвела та "451 градус по Фарингейту" Рея Бредбері, на книжках стаканчик картоплі фрі з Макдональдсу - корпорації.

 

"Для мене тепер Україна - це країна антиутопія, де молодь закінчивши навчання, з дипломами вишів влаштовується працювати в сферу обслуговування, на ринки та массово виїзджає за кордон, ми ізольовані немов Океанія з власними чотирма міністерствами", - каже митець.

 

  

Окрім цікавої ідеї, зображення приваблює свою чіткістю, вдалим поєднанням кольорів та тіней. Все дуже реалістично, доволі масштабно, робота повністю виконана спреями.
 

 

Нагадаємо, чернівецький художник Сергій Лисюк напередодні Дня міста створив у Чернівцях два нових чудових мурала, котрі розташовані по вулиці Гагаріна, 14. Перший мурал має назву "Швацька голка", оскільки цю картину художник присвятив українським швачкам. Другою роботою Сергія Лисюка стала репродукція картини Густава Клімта "Три віки жінки",намальована спреями на стіні розміром 7 х 2,5 метра.

  


 

Юлія БРОДЕЦЬКА, спеціально для БукІнфо (с)

Фото автора