БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КОРДОН   >>> 22 Жовтня 2019

Як сигаретні контрабандисти на Буковині намагалися перехитрити буковинських прикрдонників, але позбулися товару на 600 тисяч (ФОТО)

КОНТРА і БАНДА / 

У Чернівецькій області, на кордоні з Румунією, прикордонники позбавили контрабандистів товару на понад півмільйона гривень.
 

Чергову, та одну з найбільших за останній місяць партій тютюнових виробів локалізували охоронці кордону відділу «Красноїльськ», 21 жовтня.

  

Аби переправити понад півсотні ящиків сигарет правопорушники вдалися до певних хитрощів, а саме спробували порушити кордон одночасно на кількох ділянках.

Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецького прикордонного загону, розділивши товар, дві групи попрямували до кордону, що правда завданням однієї із них було відволікти увагу прикордонників. Для цих цілей правопорушники підготували дванадцять муляжів, що по зовнішніх ознаках нагадували ящики із сигаретами.

Не дивлячись на будь-які маневри з боку пачкарів, прикордонники позбавили «хитрунів» всього товару, в тому числі й муляжів. Після повного перерахунку з’ясувалося, що правопорушники хотіли перемістити 20 тисяч пачок сигарет різних марок. За попередньою оцінкою вартість вилученого тютюнових виробів становить понад 600 тисяч гривень.
 
Фото ЧПЗ