БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КРИМІНАЛ   >>> 21 Жовтня 2019

За отримання хабара засудили начальника Кіцманського райавтодору Володимира Сердюка. Заплатить 25 тисяч гривень

ВІДБУВСЯ ЛЕГКИМ ПЕРЕЛЯКОМ / 


Кіцманський районний суд Чернівецької області визнав винним начальника Кіцманського райавтодору (філія ДП Чернівецький Облавтодор») в отриманні неправомірної вигоди і оштрафував на 25,5 тисячі гривень.

 

За матеріалами Управління захисту економіки в Чернівецькій області було відкрито кримінальне провадження за фактом вимагання посадовою особою райавтодору неправомірної вигоди.

 

Так, на початку листопада 2016 року начальником райавтодору було укладено договір транспортного обслуговування з керівником товариства під час розчистки русла річки Прут під мостом в селі Дубівці за бюджетні кошти. В подальшому посадовець зазначив, що підприємець повинен надати йому «винагороду» - 10 тисяч гривень за укладений договір про здійснення підрядних робіт саме з його підприємством. У випадку відмови – створення перешкод у виконанні зобов’язань, визначеним договором.

 

У вересні 2017 під час одержання неправомірної вигоди керівника райавтодору було затримано.

 

 

За результатами судового розгляду обвинуваченого було визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 368 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 25,5 тисяч гривень штрафу, - інформує Департамент захисту економіки Національної поліції України.