БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  АРМІЯ   >>> 18 Жовтня 2019

На Буковині від початку року контракт з військовими частинами уклали понад 550 буковинців, серед яких 54 жінки (ФОТО)

СЛУЖУ НАРОДУ УКРАЇНИ! / 

Гірські штурмовики та десантники закликають приєднуватися на службу до них, пропонуючи широкий вибір вакансій рядового, сержантського й офіцерського складу та можливість проходити службу як на бойових посадах, так і небойових. Серед витребуваних на сьогодні спеціальностей є багато споріднених з цивільними, як то водії, фінансисти, медики, кухарі тощо.


Мешканці краю надають перевагу бригадам, підрозділи яких розміщені в нашій області, тобто 10 гірсько-штурмовій бригаді, 80 окремій десантно-штурмовій бригаді, а також обирають Закарпатську 128 окрему гірсько-штурмову бригаду. Грошове забезпечення в цих військових частинах є вищим ніж в інших у зв’язку із специфікою виконання завдань.

Так, військовослужбовець першого року служби отримує від 12 000 грн. В зоні проведення операції Об’єднаних сил з додатковими виплатами ця сума становить від 18 500 грн. на другій та від 29 000 грн. на першій лінії. В період інтенсивної підготовки перед виходом в ООС військовослужбовцям виплачується додаткова премія в розмірі 3000 грн.

Окрім того військові отримують виплати при укладанні контракту в сумі в середньому 15000 грн. і такого ж розміру щорічні виплати на оздоровлення і вирішення соціально-побутових питань.

Військові забезпечуються речовим майном, безкоштовним медичним обслуговуванням, в тому числі пільговим курортно-санаторним оздоровленням, безкоштовним харчуванням. Їм надається можливість проживання в гуртожитках, або отримання компенсації за піднайом житла.

За умов, якщо перерва у військовій службі не перевищує 5 років, відібраний за прямою, або спорідненою із військово-обліковою спеціальністю кандидат направляється одразу до військової частини. В інших випадках кандидати вибувають до навчального центру для проходження необхідної підготовки тривалістю від 1 до 4 місяців, а згодом до військової частини.

Під час проходження служби військовослужбовці мають можливість кар’єрного зростання, здобуття вищої освіти за державний рахунок, вивчення іноземної мови, а також участі в міжнародних миротворчих місіях. Учасникам бойових дій та їх родинам надається ряд додаткових пільг.
 


Більше інформації щодо служби за контрактом отримайте в Чернівецькому обласному військовому комісаріаті за адресою: м. Чернівці, вул. Кобилянської, 32, або у військових комісаріатах за місцем перебування на військовому обліку. Телефони: 0509480349, (0372) 524349.