БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 26 Вересня 2019

Підозра у корупції? Керівника земельного департаменту Чернівців Миколу Собка відсторонили від посади. Він відмовляється назвати причину (ОНОВЛЕНО)

НАПРАЦЮВАВСЯ /


У Чернівцях міська рада тимчасово відсторонила від виконання службових обов’язків керівника департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Миколу Собка.


Як повідомляє molbuk.ua, відповідне рішення сьогодні розглянули депутати на черговій сесії міськради за ініціативи секретаря міськради Василя Продана. "За" проголосували 23 депутати, рішення прийняте.

Ухвалене рішення складається із двох пунктів і передбачає створення тимчасової контрольної комісії з перевірки діяльності департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин.

Також ухвала передбачає відсторонення Миколи Собка від виконання службових обов’язків з 27 вересня на період роботи тимчасової контрольної комісії до 31 жовтня 2019 року.

До складу комісії увійшли наступні депутати: Богдан Ковалюк (голова комісії) Ростислав Білик, Олександр Пуршага, Василь Максимюк, Моклович, Валерій Найдиш та Михайло Яринич.

Під час розгляду цього питання депутат від фракції "Солідарність" Василь Максимюк поцікавився, чому виникла потреба у такому голосуванні, додавши, що цей проект рішення з’явився "як грім серед ясного неба".

Секретар міськради Василь Продан повідомив, що на діяльність цього департаменту надходило багато скарг.

"Я не знаю, чому вам здається нормальною робота департаменту, але насправді кожної сесії ми тільки й цим і займаємося – то виділяємо кошти, незакінчені об’єкти, постійно об’єкти переносяться з року в рік. Я можу перерахувати всіх їх. Кінотеатр Миколайчука, стадіон... Що не об’єкт – то збільшення вартості вдвічі. Я вже не кажу про видачу містобудівних умов і обмежень. Безліч скарг мені особисто...", – сказав секретар міськради.
 
Начальник департаменту містобудівного комплексу і земельних відносин Микола Собко утримується від будь-яких коментарів щодо сьогоднішнього рішення Чернівецької міськради про його відсторонення від посади на період роботи тимчасової контрольної комісії.

Про це Собко повідомив сьогодні у телефонному коментарі molbuk.ua

"Щоб я був десь абсолютно коректний – сьогодні мені би не хотілося коментувати це. В будь-якому випадку – я так само дізнався, як, напевно, вся інша громада міста", – сказав посадовець.

Він додав, що "не хотів би щось говорити", оскільки зараз він "не володіє повною інформацією".

"А свої здогадки... Не варто зараз їх озвучувати. Це буде неправильно", – повідомив Микола Собко.

Водночас на запитання кореспондента molbuk.ua, чи означає ухвалене міськрадою рішення, що Собко має бути відсторонений від своєї посади, він сказав:

"Я ще не можу сказати. Я ще не встиг юридично його проаналізувати. Є юридичне управління міськради, яке буде оцінювати рішення – за процедурою, можливо чи не можливо... Я хочу просто утриматися від будь-яких коментарів".

Як відомо, Миколу Собка призначили керівником департаменту наприкінці 2018 року, коли виконувачем обов’язків міського голови Чернівців був Василь Продан.
 
Фото МБ