БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  АРМІЯ   >>> 25 Вересня 2019

5 жовня, на День міста, чернівецькі волонтери спробують встановити рекорд України з плетіння маскувальної сітки для ЗСУ

ВСТАНОВЛЮЄМО РЕКОРД! /


У суботу, 5 жовня 2019 року, на День міста, чернівецькі волонтери спробують встановити рекорд України з плетіння маскувальної сітки для Збройних сил України. Всіх небайдужих чернівчан просять долучитися до рекорду.

 

Як повідомили БукІнфо організатори заходу, для цього потрібно - зібрати команду з 25 учасників, надати тканину зеленого кольору, допомогти зі збором коштів, Акцію заплановано провести на плацу біля Чернівецької обласної ради (вул.Грушевського,1).

 

Долучайтеся, друзі, не будьте байдужими! Спільними зусиллями - до перемоги!

 

Волонтерка Олена Кмита розповіла журналістам Інформаційного агентства АСС, що плести сітки будуть 48 команд. Кожна з них зробить сітку розміром 15х6 метрів. Потім ці сітки з'єднають, утворивши одну - довжиною 700 м. Цю сітку розтягнуть по вулиці Котляревського в Чернівцях.

 

"У складі команд будуть учні, студенти, школярі, волонтери, прості чернівчани. Наразі в кожній команді є по 20 учасників. Але людей нам все одно бракує. Тому першочерговим завданням кожної команди буде залучити до себе якомога більше людей, котрі прийдуть на встановлення рекорду", - розповідає волонтерка. Допомагатимуть чернівчанам близько 50 волонтерів, які приїдуть з Фастова, Києва, Тернополя, Івано-Франківська та Хмельницького.

 

Після заходу маскувальну сітку відправлять нашим воїнам на передову. Усе для того, аби вони не відчували себе там забутими, та врятувати їхні життя, - кажуть організатори.

 

У п'ятницю, 27 вересня, у Будинку з левами (каб. №418) відбудеться прес-конференція представників ініціативної групи "Маскувальна сітка Чернівців" Олени Кміти та Оксани Хмари, а також голови ради профспілки підприємців міста Чернівці, волонтера Марії Філіпчук щодо акції зі встановлення у Чернівцях рекорду України з плетіння маскувальної сітки для військових. Початок о 15.00. Запрошуються представники ЗМІ.