БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 12 Вересня 2019

Можливий розпуск ЦВК за ініціативою Зеленського ставить під сумнів легітимність виборчих процесів, проведених її нинішнім складом, - голова ЦВК Сліпачук

ЗЕЛЕНСЬКОГО ПІДСТАВЛЯЮТЬ? /


Голова ЦВК України Тетяна Сліпачук заявила, що її відомство працювало належним чином, а можливий розпуск ставить під сумнів легітимність виборчих процесів, проведених нинішнім складом комісії.


Про це Сліпачук заявила на засіданні комітету Верховної Ради.

«Я наголошую, що Центральна виборча комісія певною мірою є органом, який легітимізує і президентську владу, і парламентську. Зараз ви порушили питання (про розпуск — Ред), що ставить під сумнів безпосередньо легітимність проведених виборчих процесів усупереч усьому тому, про що говорить все спостереження — і національне, і міжнародне», — цитує Сліпачук Интерфакс-Україна.

Голова ЦВК назвала такими, що не відповідають дійсності, аргументи про те, що комісія політично ангажована.

«ЦВК була абсолютно незалежною, рівновіддаленою від усіх політичних сил. Саме це стало запорукою успішного результату проведених виборчих кампаній», — сказала Сліпачук.

Вона нагадала, що поточний склад комісії провів дві виборчі кампанії в об'єднаних територіальних громадах, двоетапні президентські вибори та парламентські.