БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 6 Вересня 2019

Від збирання дикорослих продуктів до голови РДА: Екс-помічник депутата від РПЛ Амельченка Іліщук може стати новим головою Путильської РДА

НАКЕРУЄМО /

Новим головою Путильської районної державної адміністрації може стати колишній помічника нардепа від Радикальної партії Олега Ляшка Анатолій Іліщук.

Як повідомляє molbuk.ua, таке випливає із електронної декларації Іліщука, яку він опублікував на офіційному сайті НАЗК як кандидат на посаду голови Путильської РДА.

Він народився 1 лютого 1988 року, має вищу освіту. Був членом політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка". Працював головним бухгалтером Путильського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Новим головою Путильської РДА може стати екс-помічник нардепа від Ляшка

Також на Facebook-сторінці кандидата зазначено, що він працював головним бухгалтером Сергіївської сільської ради Путильського району.На місцевих виборах 2015 року Іліщук балотувався до Путильської районної ради як перший кандидат у списку Радикальної партії Олега Ляшка. Згідно з інформацією, розміщеною на сайті Центральної виборчої комісії, серед кандидатів у списку РПЛ до райради перебував, ймовірно, батько Анатолія Іліщука – Олексій Іліщук. Щоправда, за результатами виборів, ця партія не змогла пройти до райради.
 


До речі, Олексій Іліщук у 2015 році також балотувався від РПЛ до Чернівецької обласної ради.

За даними онлайн-сервісу "Посіпаки", Анатолій Іліщук був помічником народного депутата 8 скликання від Радикальної партії Олега Ляшка Василя Амельченка (на громадських засадах).

Згідно з інформацією сервісу відкритих даних Opendatabot, раніше Іліщук займався підприємницькою діяльністю – збиранням дикорослих недеревних продуктів. Нині він припинив свою підприємницьку діяльність.

Як зазначається на сайті Української асоціації футболу, Іліщук був у складі ФК "Путила".