БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  БІЗНЕС   >>> 14 Серпня 2019

Зеленський переписав весь свій бізнес на партнерів з "Кварталу-95"

РОЗДІЛЯЙ І ВЛАДАРЮЙ / 

Володимир Зеленський виконав свою обіцянку вийти з бізнесу, передавши з квітня по травень всі належні йому частки в різних компаніях соратникам і партнерам.
 
Про це пише LIGA.net з посиланням на дані Єдиного державного реєстру, передає БізнесЦензор.

За підрахунками видання, найбільша кількість активів Зеленського оформили на його давнього партнера, призначеного нині першим помічником президента, Сергія Шефіра: Зеленський передав йому свої частки в восьми компаніях.

Його старшому братові, шеф-редактору і автору "Студії Квартал-95" Борису Шефір перейшли частки в двох компаніях.

Раніше Сергій Шефір розповідав, що зміна власників бізнесу Зеленського - номінальна, частки в бізнесі перейшли по домовленості і повернуться до Володимира Зеленського після закінчення президентського терміну.

Сам Володимир Зеленський залишився засновником лише одній юридичній особі - громадської організації "Молодіжний центр" Ліга сміху ".

Як повідомлялося, в березні стало відомо, що Володимир Зеленський вийшов з компаній, які брали участь в російському кінобізнесі "Студії Квартал-95".

Раніше Зеленський виправив подану їм декларацію за 2017 рік і вказав, що з 28 травня 2012 року було акціонером кіпрської компанії Green Family LTD.

Перед цим журналісти оприлюднили розслідування, в якому повідомили, що знайшли три оформлені на Green Family LTD російські компанії, які займаються виробництвом кінофільмів і телевізійних програм.

24 січня ТСН (Телевізійна служба новин на каналі "1+1" Ігоря Коломойського) повідомила, що Зеленський вийшов зі складу кіпрської компанії Green Family LTD, якій належить російська кінокомпанія "Грін Філмc".