БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ВІДПОЧИНОК   >>> 13 Серпня 2019

На горі Томнатик відгудів Памір-фест (ДОДАНО ВІДЕО)

ФЕСТИВАЛИМО! /

Як і обіцяли орагнізатори, на горі дуже багато розваг, на будь-який смак. Тут і на конях можна покататися, і потанцювати, і поспівати, і народних музик послухати, і польової кухні скуштувати, і ще й на справжньому гуцульському весіллі побувати.

Також Олександр Паламарюк, відомий чернівецький альпініст, одружився з красунею Ольгою на горі Томнатик, на Памір-фест. Наречений перебуває на горі вже декілька днів, щоб підготувати все до сьогоднішнього свята. На весілля приїхало близько півсотні гостей. Всі одягнені у народний стрій.

Начальник відділу з питань туризму Чернівецької ОДА Володимир Фурдига розповів журналістам Інформаційного агентства АСС, що цьогоріч додали більше розваг для дітей, приїхало ще багато гуртів, які погодились виступати безкоштовно. До того ж обіцяють, що буде нічна дискотека, майстер-класи, спортивні змагання та квести. Оскільки Памір - це все ж таки територія військових, то навіть дотрималися військової традиції - запалили жовті та блакитні димові шашки, влаштувавши своєрідний феєрверк.

Завтра, 11 серпня, учасники фестивалю вирушать на гору Яровиця. На найвищій точці Буковини розгорнуть найбільший прапор України.
 
 
Фото - ІА АСС, відео - ТВА