БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 18 Липня 2019

Чому потрібно голосувати за Івана Рибака

ДУМАЙ-ТЕ... / 


- Бо він уже сформована державна особистість, відповідальна та надійна людина з чіткими поглядами та твердою грамадянською позицією.

 

- Бо головними цінностями для нього є віра, держава, мова, українська родина та громада.

 

- Бо він освічений, фаховий і авторитетний чоловік, котрий вже довів, що вміє відстоювати свої життєві принципи, інтереси людей та незалежність України. Боротися за вирішення проблем своїх виборців, завжди добиваючись позитивного результату.

 

- Бо він тонко розбирається у проблемах захисту довкілля, як голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету ВР з питань екологічної політики. А тому є послідовним захисником інтересів горян і всього Карпатського регіону, співавтором урядової Стратегії розвитку Карпат. А лише за цим успішне майбутнє регіону.

 

- Тому що він завжди, зі всіх трибун та телеекранів відстоював інтереси малого бізнесу, простого підприємця, звичайного працівника. Є активним лобістом на рівні Ради та Уряду радикального підняття пенсій, мінімальних зарплат і доплат мешканцям високогір'я.

 

- Тому, що він наполегливо виступає за фінансові преференції для молодих сімей, кредити для молодих родин на житло та одноразові виплати у сумі 50 тисяч.

 

- Тому, що він конкретно заявив, що необхідно невідкладно повернути виплати матерям при народженні дитини. І постійно їх збільшувати з огляду на інфляцію.

 

- Тому, що він чітко виконує всі свої обіцянки. Одразу відгукується на прохання людей, допомагає громадянам та громадам вирішувати їхні проблеми. При цьому, він абсолютно рівний у ставленні до кожного.

 

- Тому, що він досконало розбирається у проблемах аграріїв, і є борцем за зміну драконівської системи оподаткування та впровадження податку за гектар площі, яка обробляється. А також виступає за пільгове розмитнення сільгосптехніки і насіневого матеріалу, за преференції для експортера.

 

- Тому, що він активно сприяє розвитку поглибленої лісопереробки, встановленню низьких мит на експорт верстатів та технологічних ліній. Не дає потужним іноземним підприємствам, які заходять в українські Карпати, безоглядно нищити ліс і залишати без роботи малого деревообробника.

 

- Тому, що він є авторитетним голосом Буковини як у парламентській залі, так і на телеканалах, у журналістському середовищі.

 

- Тому, що він хороший сім'янин, відповідальний батько, надійний друг. Людина, про яку кажуть: "з ним можна йти у розвідку".
 


21 липня 2019 року прийдіть та проголосуйте за свого народного депутата Івана Рибака!
Підтримайте розпочаті хороші справи для людей!