БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 16 Липня 2019

Екс-голова ОДА Ванзуряк - нардепу Тімішу: "Скажу відверто, що зараз мені соромно сказати, що зробив дуже багато, аби Ви стали депутатом Верховної ради" (ВІДЕО)

У КОГОСЬ ПАНІКА / 


Екс-голова Чернівецької ОДА Роман Ванзуряк, який був на посаді керівника області з березня по листопад 2014 року, обурився безпідставними звинуваченнями діючого народного депутата Верховної Ради Григорія Тіміша про те, що ніби-то Ванзуряк всіх доклає зусиль, щоб того не обрали повторно у Раду. Про це Роман Ванзуряк написав на своїй сторінці у Фейсбук.

 

Бачу, як сараку народний-депутат хоче виправдатися перед виборцями і обирає, звичні для нього, методи паплюження згадуючи моє прізвище!

 

Шановний Григорій Іванович! Ви вже певно забули про те, що одразу після виборів 2014 року взяли до себе в команду одіозного екс-регіонала Бічера, якого раніше пропонували посадити і мені особисто приносили пакет документів, де зафіксовані явні ознаки кримінальних правопорушень в будівництві котелень?!

Чи може Ви забули про те, що Ваше втручання в процес капітального ремонту однієї з найважливіших доріг Глибокої (задля включення туди фірми Бічера), позбавило можливості мати ще одну асфальтовану дорогу?!

І так само фірма Вашого помічника-регіонала, також причетна до будівництва пунктів пропуску, які , до речі, досі не зроблені, а це була Ваша обіцянка виборцям 203 округу?!

Чи, може, не Вас об'єктивно звинуватили авторитетні громадські організації у освоєнні субвенцій, лишень наближеними до Вас фірмами?

Чи може не Ваші голосування у ВРУ прямо підтримували олігархічний режим?

Але найбільше був вражений Вашою позицією щодо УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ. Переконаний, що це червона лінія, за яку не має права переступати, а ні чиновник, а ні депутат!

Я би міг ще багато написати, але скажу відверто, що зараз мені соромно сказати, що я зробив дуже багато, аби Ви стали депутатом Верховної ради.

P.S. Я не є кандидатом, вже багато часу не є публічною особою і далекий від політичного життя. Якщо хтось хоче критикувати депутата, то це його особисте право. І повірте, пане депутат, мені не потрібен хтось, щоб висловити свою особисту думку чи політичну позицію щодо Вас і Вашої діяльності, в тому числі, - підкреслив у Фейсбук колишній голова Чернівецької ОДА Роман Ванзуряк.