БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 11 Липня 2019

Бориспільський чиновник, якого Зеленський обізвав "розбійником", вже не подаватиме до суду і за ніч кардинально змінив свою позицію (ВІДЕО)

ВЖЕ "ВСЬО ОК"

Секретар міськради Борисполя Ярослав Годунок обурений тим, що його конфлікт із президентом Володимиром Зеленським використали як провокацію проросійські ЗМІ, і заявив, що передумав подавати на нього до суду.


Про це він сказав у відео, оприлюдненому уночі.

«Через те що інцидент використали проросійські сили і телеканали, і намагаються зробити із цього провокацію, тому я вийшов в ефір. Я один із тих, хто закликав голосувати за нашого президента», - сказав Годунок.

Він пояснив, що конфлікт на нараді 10 липня із президентом виник тому, що «оточення Зеленського подало неправдиву інформацію». «Це невелике непорозуміння, яке завтра минеться», - підкреслив Годунок.

«Я не хочу розхитувати ситуацію в країні, коли ворожі канали намагаються використати цю ситуацію як провокацію і показати в поганому світлі нашого президента», - зауважив чиновник.

Годунок заявив, що він 11 липня «не йде нікуди в СБУ». «А планую до них звернутися із депутатським запитом, чи є на мене будь-яка інформація, яка може мене порочити», - повідомив секретар міськради Борисполя.

«Я думаю, що президент розбереться у тій недолугій ситуації, в яку ми обоє потрапили і покаже, що я ніякий не бандит, а просто на просто виникло непорозуміння в його оточенні - хто надав йому ту неправдиву інформацію, яку він висвітлив на нараді», - підкреслив Годунок.

 


Нагадаємо, 10 липня під час зустрічі з активом Київської області Володимир Зеленський вигнав секретаря міськради Борисполя Ярослава Годунка. Причиною цього стала його судимість за «розбій, поєднаний з причиненням тяжких тілесних ушкоджень».

«Вийдіть звідси. Выйди отсюда, розбійник ти. Погано чуєш мене?» - звернувся Зеленський до Годунка під аплодисменти присутніх в залі.

Виходячи з зали секретар міськради нагадав, що Зеленський казав, що тепер всі «президенти». На це Зеленський відповів: «Ти - точно не президент. У президента немає криміналу. Іди гуляй, господи».

Відразу після інциденту Годунок заявив, що збирається подавати до суду на президента.