БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 9 Липня 2019

Свободівський кандидат по 203 виборчому округу Іван Попадюк цими днями спілкувався з виборцями в Сторожинецькому районі

СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ / 


У чи не найскладнішому з територіальної та поліетнічнної точки зору 203 виборчому окрузі кандидат від ВО "Свобода" Іван Попадюк на завершення минулого тижня проводив зустрічі в Сторожинецькому районі у Великокучурівській ОТГ. Саме в цьому виборчому окрузі є українські, молдавські та румунські села та містечка в Новоселицькому та Глибоцькому районі, практично повністю румуномовний Герцаївський район, частина Сторожинецького району та частина міста Чернівці у Садгорі.

Мобільна свободівська агітаційна група обласного штабу за участі свободівського кандидата-мажоритарника Івана Попадюка впродовж минулого тижня була і у Садгорі, а у четвер, п'ятницю і суботу активно спілкувалися у Великому Кучурові, Тисівцях та Снячеві, - інформує на своїй сторінці у Фейсбук кандидат у народні депутати.

Вже у неділю на свої іменини - Різдво Івана Христителя сотник "Буковинської Сотні" - Іван Попадюк разом з знаним майданівцем-волонтером Дмитром Чернишовим "Комендантом" був на службі Божій в Снячеві - рідному селі Дмитра та після богослужінь ще довго спілкувалися з виборцями.

Не просто сьогодні націоналістам при безпосередньому спілкуванні переконувати людей не падати духом та не пускати життєву ситуацію навколо себе на самоплив. Через масове зубожіння переважної частини наших українців, масовий виїзд активної частини громадян за кордон на заробітки через тотальне засилля телевізійного дурману олігархам впродовж останніх років вдалося дезорієнтувати людей та практично повністю взяти владу у свої руки.

Лише націоналісти не здаються і чи не єдині активно та системно в надскладних умовах продовжують боротися з внутрішніми та зовнішніми ворогами України. Саме про це і про потребу добре придивлятися до всіх хто іде на вибори у своєму спілкуванні акцентував кандидат-свободівець Іван Попадюк. Тези своєї програми та життєвої долі давав людям у своїй агітаційній листівці.

Як би було не складно, але боротьбу за свого виборця свободівці продовжують і впевнені, що наполегливою боротьбою за українські цінності та потребу разом з людьми зможуть побудувати успішну та квітучу Україну. І добре розуміємо, що добрий мир на Сході України отримати можемо лише на українських умовах не за мінським сценарієм, а за прямого посередництва США та Великобританії. Боротьба за виборця та за Україну продовжується.