БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 9 Липня 2019

Кандидат у депутати свободівець Зазуляк відкрив у Чернівцях Кубок Буковини зі стронгмену

СИЛЬНА НАЦІЯ - СИЛЬНА УКРАЇНА / 


Мав честь відкрити Кубок Буковини зі стронгмену. Кращі представники Вищої ліги стронгменів України є прикладом для нашої молоді, натхненням ставати справжніми козаками і просто ходити до спортзалу. Формування позитивного іміджу України на міжнародній арені відбувається завдяки таким молодим І талановитим людям, які щодня працюють для того, щоб гідно представляти свою країну серед найкращих та найсильніших суперників, - написав у Фейсбук кандидат у народні депутати України по в/о №201, свободівець Василь Зазуляк.

 

Утвердження здорового способу життя, особливо серед дітей і молоді, повинно бути пріоритетом розвитку і України, і Чернівців, зокрема.

  

Низка проблем, на які вказують чернівчани на сайті http://zazulyak.com.ua та під час зустрічей, це: будівництво футбольних та спортивних майданчиків. Встиг обговорити багато проблем, які турбують нашу молодь.
 
"Запевняю, ми будемо разом їх вирішувати і змінювати все на краще. Народний депутат повинен забезпечувати всі умови, необхідні для розвитку спорту та здорового способу життя, - заявив Василь Зазуляк.