БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 9 Липня 2019

"Ось вам і нові обличчя!" Скандальний кандидат від "Слуги народу" вибухнув погрозами через розслідування журналістів

ЦЕ ТЕЖ СЛУГИ?! /

 

Кандидат у народні депутати від партії "Слуга народу" Андрій Холодов (№22), у якого виявили віллу в Італії і подвійне громадянство, вибухнув погрозами в бік глави редакційної ради OBOZREVATEL Михайла Бродського, який почав ретельне розслідування щодо нього.

Про "привіт" від кума лідера "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука Бродський розповів у своєму Facebook.

"Щойно мені дзвонили від імені Андрія Холодова – 22 номеру в списку "Слуги народу". Дзвонив наш спільний знайомий. Передав "привіт" від Холодова, а заодно і погрозу знищити мій бізнес", – поділився Бродський.

"Прекрасна ілюстрація "нових облич" у "Слузі народу". Кум Медведчука (до речі, ця згадка його найбільше дратує), партнер скандального забудовника Микитася, власник тютюнових Т-кіосків і величезної вілли у Відні – саме такої людини не вистачало в українській владі", – зазначив він.

На думку глави редради OBOZREVATEL, відмовившись виключити зі складу партії кандидата, який володіє віллою за 6 млн євро і займається сумнівним бізнесом, "Слуга народу" дала зрозуміти, що Холодов потрібен у Раді для того, щоб перепідпорядкувати собі тютюнового монополіста "Тедіс", який приносить сотні мільйонів власникам "схеми".

"Мене багато хто намагався залякати – не вийшло. Не буду порівнювати Холодова з Кучмою і Кравченком. Краще звернуся до Зеленського та Баканова. Скільки б кум Медведчука не заплатив за місце в списку, вивчіть факти й очистіть свої ряди. Це єдиний спосіб для вас зберегти обличчя. OBOZREVATEL і я як голова редакційної ради продовжимо вести розслідування про діяльність Холодова. Погрози нас не зупинять", – попередив Бродський.